Duchové, třeste se. Přichází Marta a Lubor. A přichází v míru

Ondřej Dam se bude ve čtvrteční epizodě Krejzových snažit prodat dům, ve kterém údajně straší. Jak se mu povede? To se dozvíte na Primě od 20.15.
Flanderkovi v domě duchů
Flanderkovi v domě duchů
Produkce

reklama

Ondřej dům v minulém díle už už prodal, aby mu to nakonec překazil jeho vlastní syn. Lukáš si totiž dohledal, že se v domě před lety odehrála brutální vražda, a že v domě údajně straší.

Dům duchů v Krejzových

Na podobné věci Ondřej sice nevěří, jenže jak se ukáže, je asi jediný. Na prohlídku domu k němu dorazí dokonce i Flanderkovi. Ne snad, že by si dům chtěli koupit, ale rádi by se setkali s místními duchy. Marta Flanderková má evidentně s duchy zkušenosti a ví, jak s nimi vycházet:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (7): Jsme Marta a Lubor

Podaří se Ondrovi nakonec dům prodat, nebo se i sám přesvědčí o tom, že s duchy není radno si zahrávat? Dívejte se ve čtvrtek na Primě od 20.15 na Krejzovy.

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

reklama

reklama