Dva psychiatři budou v Krejzových hledat skrytého alkoholika. Bude to komedie!

Ostatně jako vždy, když Krejzovi začnou řešit něco vážného… Jak to celé dopadne, to sledujte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.
Dva psychiatři
Dva psychiatři
Produkce

reklama

Nad rodinou Krejzových se vznáší jeden velký otazník – kdo je tajným alkoholikem? Jako první padá podezření na Petra. Přece jen by měl možná důvod. Po rozvodu s Aničkou přece musí být zoufalý, navíc ještě spousty povinností související s jeho veterinární praxí a dospívající dcerou… Nebo že by byl oním tajemným konzumentem Jan Krejza, který se celoživotně tváří jako abstinent? Nebo Ondřej, který je momentálně zoufalý z kariérního propadu? Celý případ by měli rozlousknout dva odborníci.

Podívejte se ve videu na jejich akci ve vile:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (30): Kolegové

Opravdu alkoholika tito dva odborníci na slovo vzatí najdou? Nebo to bude zase úplně jinak, než byste čekali? To se dozvíte v úterní epizodě Krejzových, která startuje ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama