Exkluzivně: Kdo dostane z Rádia Best padáka? V seriálu Krejzovi houstne atmosféra

Od doby, co se bývalý ředitel Rádia Best Michal vydal na cestu za kámošem do Ameriky, v rádiu skončila pohodička. Přesvědčte se o tom již v úterý ve 20.15 na Primě.
Roubal bude v seriálu Krejzovi drsně šéfovat Rádiu Best
Roubal bude v seriálu Krejzovi drsně šéfovat Rádiu Best
Krejzovi

reklama

Rádio Best se už nějaký ten pátek potácí na hraně krachu. Jsou období lepší, ale i období horší. Když se navíc neuspokojení z práce spojilo u Michala s odmítnutím u Danky, rozhodl se na vedení rádia vykašlat. Na své místo pak dosadil Honzu Roubala.

Ten by měl být podle všeho schopný manažer, který každý podnik včetně rádia vyseká z obtíží. Má ale poměrně svérázné metody, a vypadá to, že v rádiu budou padat hlavy.

Kdo je největším adeptem na padáka? Mrkněte se na to v exkluzivním videu:

Krejzovi (81): Ostrý ředitel radia
Krejzovi (81): Ostrý ředitel radia

Je jasné, že to takhle Pája nemůže nechat. Ne, že by si se všemi kolegy v rádiu dobře rozuměl, ale co je moc, to je příliš. Pája se proto rozhodne povolat na pomoc Danku. Vždyť ostatně ona Michalovi dala na Roubala kontakt. Jenže Dance se do komunikace s Roubalem vůbec nechce.

Pája na ni má naštěstí své páky. Podívejte se na video:

Krejzovi (81): Pája je vedle z nového šéfa
Krejzovi (81): Pája je vedle z nového šéfa

Podaří se Pájovi Danku přemluvit, aby Roubalovi domluvila? A jak se na to bude tvářit Roubal? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

reklama

reklama