Exkluzivně ze seriálu Krejzovi: Danka končí v televizi. Proč?

Danka Krejzová opustila kvůli Michalovi Rádio Best. Coby produkční televizního pořadu Mazlíčci se jí vedlo dobře až do momentu, kdy se objevila Eva, milenka hlavního sponzora pořadu. Ta se ji z vysílání pokusí vyštvat… Podívejte se na to v předpremiéře 89. epizody seriálu Krejzovi, kterou můžete sledovat v úterý od 20.15 na Primě.
Danka si bude muset v seriálu Krejzovi hledat novou práci
Danka si bude muset v seriálu Krejzovi hledat novou práci
Krejzovi

reklama

Danka je zoufalá ze situace v televizi. Evě, milence bohatého sponzora celého pořadu, se totiž skutečně podařilo dosáhnout svého – stala se moderátorkou pořadu Mazlíčci. Jenže Eva naprosto ignoruje vše, oč jí Danka jako produkční pořadu prosí, takže nebude trvat dlouho a Dance dojde trpělivost. Moc nechápe to, proč její šéf Vladimír Evě neustále ustupuje. Rozhodne se proto podat výpověď…

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Krejzovi (89)-Výpověď visí ve vzduchu
Krejzovi (89)-Výpověď visí ve vzduchu

Po scénce s výpovědí se nicméně Vladimír rozhodne se sponzorem soutěže promluvit o Evině chování. A skutečně to začne vypadat tak, jako by se Eva s Dankou chtěla usmířit. Podle Páji je to ale holý nesmysl!

Co myslíte, skutečně se chce Eva s Dankou s usmířit, nebo se jedná o obyčejný kalkul a snahu Danku potopit? To uvidíte již v úterní epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15!

reklama

reklama