Exkluzivně ze seriálu Krejzovi: Michal chce prodat rádio. Komu? Možná Luborovi

Michal nemá nejšťastnější období. Jak podobné chmury řešit? Ideálně velkou životní změnou. Michala proto napadne, že by nemuselo být špatné prodat Rádio Best. A kupci se jen hrnou! Největší zájem má Lubor. Skončí opravdu rádio v jeho rukou? To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15.
Michal v seriálu Krejzovi přemýšlí o prodeji rádia
Michal v seriálu Krejzovi přemýšlí o prodeji rádia
Krejzovi

Poté, co Michal otevřel své srdce Dance, vyznal se jí z lásky a ona ho odmítla, nemá zrovna dvakrát dobrou náladu. Spíš naopak. Nikdo v rádiu ale neví, co se mu vlastně přihodilo, a když se pokusí důvody jeho naštvanosti zjistit, se zlou se potáží…

Krejzovi (78): Naštvaný Michal
Krejzovi (78): Naštvaný Michal

Michal už má zkrátka všeho dost. U Simona náhodou prohodí, že by vlastně rádio docela rád prodal, čehož se hned chytne Lubor, který by zas na druhou stranu rádio rád koupil, protože by to pro něj byla příležitost, jak zamaskovat své nekalé finance. A navíc má za svoji polovičku Martu, která dokáže řídit půl zeměkoule, takže jedno malé rádio už by nebyl takový problém.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Krejzovi (78): Marta umí řídit rádio
Krejzovi (78): Marta umí řídit rádio

Vážně skončí Rádio Best v rukou Lubora a Marty? Nebo si Michal prodej ještě rozmyslí? To uvidíte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15.

reklama