Exkluzivní video ze seriálu Krejzovi: Ondrův nový klient Pavel Kříž je tak drsný, až z něj mrazí

Ondřej Dam se v seriálu Krejzovi opět vrací k právničině. Takhle si to ale tedy nepředstavoval, jeho klient po něm chce totiž věci, co slušný člověk nedělá. A navíc má o Ondrovi dost podivné mínění. Podívejte se na to již nyní v exkluzivní ukázce z epizody, kterou televize Prima vysílá v úterý ve 20.15!
Pavel Kříž hraje v seriálu Krejzovi padoucha
Pavel Kříž hraje v seriálu Krejzovi padoucha
Krejzovi

reklama

Ondra Dam je rád za šanci, že se konečně vrací ke své profesi - právničine. Jenže to vypadá, že už mu právo nesedne tak jako předtím. Jeho první klient jej vytěžoval ve dne, v noci i o víkendu, což Ondra odmítl a jeho šéf mu vyhověl. 

Možná ale udělal chybu, protože jeho nový klient jej sice stále nepotřebuje mít na telefonu, za to po něm ale žádá mnohem horší věci. A co víc, je přesvědčený, že Ondra vidí záležitosti stejně.

Podívejte se na to v exkluzivním videu ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (73): Ondrův drsný klient

Vydrží Ondra spolupráci s Marešem (Pavel Kříž), nebo bude opět žádat svého šéfa o přihmouření očí a změnu klienta? To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!