Extra video ze seriálu Krejzovi: Ondra končí s Marešem. Je sice právnický tygr, ale co je moc, to je moc

Ondřej byl sice moc rád, že mohl nastoupit i bez licence do advokátní kanceláře. Jeho šéf byl s Ondrovým nasazením spokojený a spokojenost panovala donedávna na obou stranách. Co se tentokrát změnilo? To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi. Podívejte se na ni ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.
Ondřej Dam v seriálu Krejzovi končí s Marešem
Ondřej Dam v seriálu Krejzovi končí s Marešem
Krejzovi

reklama

O právnících se vypráví leccos. Například to, že nemají žaludek. To se ale nedá říct o Ondrovi Damovi. Ten sice přišel o licenci kvůli údajné zpronevěře, svým zásadám ale zůstává věrný. Když proto v advokátní kanceláři, kde nově pracuje, dostane coby klienta Mareše, začíná mít s jeho praktikami problém.

Nyní to ale vypadá, že s Marešem končí, což ale není pozitivní zpráva. Měl by přebrat jiného, ještě o něco ostřejšího klienta. A tady už to na Ondru začíná být moc. Rozhodne se proto podat výpověď. Jak se na ni bude tvářit jeho šéf?

To uvidíte v extra videu ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (76): Zkušenej právnickej tygr

Skutečně jeho výpověď šéf přijme? A kam se Ondra v pracovním životě vydá? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!