Extra video ze seriálu Krejzovi: Petr se pořádně naštve na Annu. Proč?

Z bývalých manželů Vymešových to bývá téměř vždy Anna, kdo si umí dupnout a nebojí se zvýšit hlas. Tentokrát se ale role obrátí. Jak je to možné? Odpověď najdete v exkluzivní ukázce z epizody seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.
Petra ze seriálu Krejzovi řádně naštve Anna
Petra ze seriálu Krejzovi řádně naštve Anna
Krejzovi

reklama

Anna se již dlouho snaží donutit Petra, aby se odstěhoval a přestěhoval i svoji veterinární ordinaci. Nikdo sice moc neví proč, občas to totiž rozhodně nepůsobí tak, že by jej chtěla ze svého života zcela vypudit.

Ať už je to ale jakkoliv, Petr se rozhodne chopit se aktivity a skutečně se odstěhovat. Anna mu dokonce nabídne sjednání výhodné hypotéky, aby mohl své nové prostory rekonstruovat. Celé se to ale zdá poněkud podezřelé Janu Krejzovi, který je přesvědčený o tom, že Anna ve skutečnosti nechce, aby se Petr stěhoval.

A na jeho slova také dojde! Anna sice Petrovi hypotéku sjednat pomůže, aby k tomu ale došlo, rozhodne se jej prohnat hned několika „příjemnými“ lékařskými prohlídkami. To už začne být podezřelé i Petrovi.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Krejzovi:

Krejzovi (67): Anna je ďábel
Krejzovi (67): Anna je ďábel

Dostane Petr nakonec hypotéku, aby se mohl odstěhovat, nebo jho stěhování Anna nakonec zabrání? To se dozvíte v úterý v další epizodě seriálu Krejzovi, která začíná ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama