Fakt Danka podvedla Honzu? Podívejte se na to předpremiéře seriálu Krejzovi

Danka je do Honzy sice zamilovaná, ale alkohol dokáže divy. Po jednom divokém mejdanu to totiž vypadá, že Danka Honzu podvedla. Že by se fakt zlískala tak, že si nic nepamatuje? Sledujte čtvrteční epizodu seriálu Krejzovi již nyní online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.
Nevěra v seriálu Krejzovi?
Nevěra v seriálu Krejzovi?
Krejzovi

reklama

Kamil slaví narozeniny, a ačkoliv s Dankou a Pájou nejsou zrovna kámoši roku, na jeho oslavu se vypraví. Pája překvapivě stačí odejít včas, za to Danka se do oslavní nálady vyloženě položí. A vzhledem ke zkonzumovanému množství alkoholu má poměrně problém stanovit, co se během oslav vlastně stalo.

Notabene, když se probudí v jedné posteli se Sabinou, přičemž ani jedna netuší, jak, a hlavně proč se spolu probudily. Ze střípků v paměti dají dohromady, že byly společně na diskotéce. Která byla evidentně pořádně divoká. Danka totiž obdrží nečekanou smsku, kterou si jako na potvoru přečte i Sabina.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (110): Podvedla Danka Honzu?

Opravdu Danka pod vlivem alkoholu Honzu podvedla? A jak s podobnou informací naloží mrcha Sabina? Podívejte se na to už teď v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi, kterou bude Prima vysílat v úterý ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!