Fakt hodlá Honza prodat rádio? Sledujte v předpremiéře seriálu Krejzovi Páju. Je z toho vedle!

Od doby, co Michal prodal Rádio Best Honzovi Roubalovi, všichni v rádiu jsou jako na jehlách a bojí se o svoji existenci. A teď to vypadá, že se situace konečně vyvrbí… Nikdo sice neví jak, ale Pája už z toho pro jistotu chytá hysterický záchvat. Vše je ale úplně jinak, než si myslí. Jak? Podívejte se na to v předpremiéře seriálu Krejzovi už teď online v iPrima Videopůjčovně.
Pája má velký stres. Jde v seriálu Krejzovi Rádio Best do prodeje?
Pája má velký stres. Jde v seriálu Krejzovi Rádio Best do prodeje?
Krejzovi

reklama

Když za Honzo do Rádia Best přijde manažer z konkurenčního Rádia Syndrom, Pájovi je všechno jasné – Honza chce rádio prodat. A protože Syndrom není žádné velké rádio, ale spíš lokální, které „pase“ po frekvencích, je to podle Pája jasná věc, že Best končí.

Mrkněte se na jeho reakci ve videu ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (112): Prodej rádia na spadnutí

Ono je to ale celé trošku jinak, než si Pája myslí, jak později vysvětlí Honza Dance. Honzovi se totiž jedná o něco úplně jiného, jen to nechce zatím nikomu říkat. Protože ta se ale svěří Pájovi, z tajemství je najednou věc veřejná. Oč se jedná?

Na to se podívejte už teď online v předpremiéře seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek, kdy další epizodu Krejzových od 20.15 vysílá televize Prima.

reklama

reklama