Fero Čumpelík, „MacGyver“ z Krejzových, má další skvělý vynález!

Fero Čumpelík je takový MacGyver po česku. Prostě týpek, který je schopen z plastových lahví vytvořit sekačku na trávu nebo třeba dokonalý dešťoměr. To je jeho poslední vynález!
Fero Čumpelík je kutil
Fero Čumpelík je kutil
Produkce

reklama

Honza Krejza, hlava rodiny Krejzových, má svůj kutilský pořad v televizi. Vedle toho má ale i svého souseda Fera Čumpelíka, který by se do jeho pořadu se svými skvělými a originálními vynálezy strašně rád dostal. A tak to zkouší a zkouší…

Seznamte se Ferem z Krejzových

Moment, kdy Honza Krejza slaví své narozeniny, chápe Fero jako další příležitost, jak předvést své kutilské umění a zároveň i podarovat šikovným, a hlavně užitečným vynálezem svého dobrého kamaráda.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi - Čumpelíkův dešťoměr

Co vyvinul Fero tentokrát? Přece originální dešťoměr, věc, co se hodí každému! Jak bude Jan Krejza z překvapení, které mu soused připravil, nadšen? A co teprve druhé, o dost divočejší překvapení, co pro něj má Čumpelík v záloze?

Dívejte se na Krejzovy ve speciální předpremiéře v neděli 2. září od 20.15 na Primě.

reklama

reklama