Flanderkovi mají jasno. Ekonomka je k ničemu!

Anna bude mít zase trápení s Anetou. Její dcera si totiž vybírá vysokou školu a nadšení z představy studia vysoké školy ekonomické z ní příliš nesálá. A to ani z Flanderkových. Jak to nakonec s Anetiným studiem dopadne, to uvidíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.
Flanderkovi ekonomku nepotřebují
Flanderkovi ekonomku nepotřebují
Produkci

reklama

Coby šéfka úvěrového oddělení v bance je Anna Vymešová logicky přesvědčená o tom, že studium na vysoké škole ekonomické je, co se vzdělání týče, ta nejlepší volba. Její dcera Aneta má ale o své budoucnosti zcela jiné představy. Chtěla by být herečka!

Do vypjaté debaty ohledně Anetina vzdělání vstoupí pro Annu ten nejhorší nepřítel – Flanderkovi. Podle Lubora je samozřejmě jakékoliv vzdělání zbytečné. Marta jeho vyjádření zmírní, ale na druhou stranu se bude Anničku snažit přesvědčit o tom, jaké jsou kamarádky.

A na tohle tedy Anna nemá nervy. Podívejte se na video z Krejzových:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi: Ekonomka je na prd

Jak to nakonec s Anetiným studiem dopadne? Vydá se opravdu směr prkna, která znamenají svět? To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě.

reklama

reklama