Flanderkovi zase válí. Najdou Anetu sjetou pod rybízem!

Aneta Vymešová je teenagerka, která si tu a tam zahulí trávu. Bohužel ji zrovna u této činnosti načapou sousedé Flanderkovi… Dívejte se na Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.
Flanderkovi načapali Anetu 1
Flanderkovi načapali Anetu 1
Produkce

reklama

Ke Krejzovým do vily se nastěhoval Márty, aby si tu odpykal své domácí vězení. Jak se do „lochu“ vůbec dostal? Roli v incidentu hrálo menší než malé množství trávy, vozíček s barvami a zraněná seniorka.

Marihuana jako téma v Krejzových

Anna Vymešová proto není vůbec nadšená, že bydlí s Mártym pod jednou střechou. Má totiž pocit, že by mohl ohrozit mravní výchovu její dcery. A jak to tak vypadá, přesně tak se stalo.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (3): Sjetá pod rybízem

Anetu totiž načapou sousedé Flanderkovi, kterak si pokuřuje jointíka pod rybízem. To je snad to nejhorší, co se mohlo stát. Nikoliv joint, ale to, že o všem vědí právě Flanderkovi.

Skutečně Anetě trávu sehnal Márty? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi. Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrimě!

reklama

reklama