Hasiči Rudovi hoří koudel… Však vy víte kde!

Sexy hasič Ruda sbalil v rádiu Danku Krejzovou. Teď to ale vypadá, že se jejich vztah chýlí k neodvratnému konci. Proč? Dozvíte se to ve čtvrteční epizodě Krejzových, která začíná ve 20.15 na Primě.
Vztahu Danky a Rudy zvoní hrana
Vztahu Danky a Rudy zvoní hrana
Produkce

reklama

Pája i Jana měli hned, jak Rudu viděli, pocit, že to je muž Dančina života. Ta jejich názorům podlehla, nicméně že by byl Ruda chlapem jejího života, tak to rozhodne nevidí. Nemají si o čem povídat, ani netráví společně žádný čas. Tedy kromě toho, kdy Ruda trénuje a Danka mu měří časy. Tak na tohle nejmladší sestra Krejzová rozhodně není zvědavá.

Když se ale svěří Pájovi se záměrem se s Rudou rozejít, její manžel se bude snažit celou věc zachránit. Dokonce se sejde s Rudou, aby mu trochu domluvil a poradil, jak na Danku. Jenže pořízení nebude mít s hasičem jednoduché.

Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (44): Hoří ti koudel

Rozejde se nakonec Danka s Rudou, nebo ti dva zůstanou spolu? Dozvíte se to už ve čtvrtek večer na Primě.

reklama

reklama