Helenka ze seriálu Krejzovi dostane nabídku na nový džob. V NASA!

Helenka Krejzová je světoznámá vědkyně. Nyní ale přejala na 100 % roli babičky. Jenže rozeného dobrodruha a akční ženu podobná pozice nenaplňuje, jakkoliv se snaží sama sobě namluvit něco jiného. Přichází ale zajímavá nabídka… Jaká? Sledujte seriál Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.
Opustí Helenka seriál Krejzovi?
Opustí Helenka seriál Krejzovi?
Krejzovi

reklama

Z Helenky Krejzové se s příjezdem do vily stala babička na plný úvazek. I když se celá rodina tváří, jak nepostradatelná pro ně je, Helence začíná být vila a aktivity v ní malá. Sama sebe ale přesvědčuje o tom, že je jí ve vile vlastně dobře. Když ale vidí, jak všichni včetně jejího muže z domu odchází a ona zůstává sama jako kůl v plotě, začíná pomalu měnit názor. I tak ale, když ji pozvou k výzkumu změn psychiky u dlouhodobě odsouzených v Německu, místo odmítne…

Když se jí ale vše v hlavě rozleží, dojde jí, že by nabídku ráda přijala. Místo je ale již obsazené. Objeví se nicméně nabídka ještě lákavější – pro americkou vesmírnou agenturu NASA, která navíc není dlouhodobá, ale zabere pouhého půl roku. S jejím přijetím Helenka neváhá ani minutu a přijme ji, aniž by to konzultovala s kýmkoliv z rodiny.

Podívejte se na video, jak budou Krejzovi překvapení:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (89)-Helenka bude pracovat pro NASA

Jak se na to, že Helenka opět zmizí z jeho života, bude dívat její manžel Jan Krejza? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

reklama

reklama