Honza o Danku nemá zájem nebo to tak minimálně podle tohoto VIDEA ze seriálu Krejzovi vypadá!

I když to na obchodní akci vypadalo, že se vztah mezi Dankou a Honzou poněkud proměňuje, nový šéf Rádia Best tomu nyní nasadí korunu. Podívejte se v exkluzivní předpremiéře na čtvrteční epizodu seriálu Krejzovi. Nebo ji sledujte ve čtvrtek ve 20.15 v televizi Prima!
Dá se Roubal s Dankou v seriálu Krejzovi dohromady?
Dá se Roubal s Dankou v seriálu Krejzovi dohromady?
Krejzovi

reklama

Od obchodní akce, kam Danka omylem vyrazila v poměrně nevhodném oblečení, a Honza ji svým sakem doslova zachránil (stejně jako pověst celého Rádia Best), to trochu působí, že se mezi nimi dvěma objevilo cosi jako přátelství.

V rádiu jsou dokonce Sabina a Kamil přesvědčení i tom, že zdaleka nejde o přátelství, ale o klasickou milostnou aféru. To ale Honza Roubal rezolutně odmítá, a když se mu donesou Kamilovy a Sabininy pomluvy, rozhodne se je rázně vyvrátit. Danky, která ale jeho promluvu omylem zaslechne, se to dost dotkne…

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (100): Honza o Danku nemá zájem

Jak to ale ve skutečnosti je, opravdu by Honza Roubal o Danku neměl nikdy zájem? Kdo ví… Vy to můžete zjistit již nyní v exkluzivní předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Krejzovi, kterou sledujte v iPrima Videopůjčovně!

reklama

reklama