Hormony se podle Marty Flanderkové bouří. Ale Lukyho na tohle moc neužije…

Luky a Skarlet musí vymyslet projekt do školy. Jelikož ani jeden z nich nejsou příliš zruční, vymyslí skvělý společný plán. Marta Flanderková to ale vidí trošku jinak – ti dva se spolu rozhodne nesešli jenom kvůli škole! Sledujte Krejzovy ve středu od 20.15 na Primě.
Luky a Skarlet
Luky a Skarlet
Produkce

reklama

V čem ten skvělý plán spočívá? Luky vymyslí, že by bylo nejlepší, když on sám projekty vymyslí, leč seženou někoho dalšího, kdo je uvede do praxe. Jenže koho? Zdá se, že se proti Lukymu se Skarlet spikl celý svět a oni budou muset své projekty nejen vymyslet, ale hlavně uvést do praxe samy.

A do toho se objeví Marta Flanderková jako dráb, kterému je úplně jasné, že Lukyho se Skarlet nenachytala při studiu, ale při něčem docela jiném.

Mrkněte se na video:

Krejzovi (32): Hormony se bouří
Krejzovi (32): Hormony se bouří

Nezapomeňte se ale dívat také na další epizodu Krejzových. Jak to tak totiž vypadá, mezi Lukym a Skarlet bude opravdu něco víc… Dívejte se netradičně ve středu 19. prosince od 20.15 hodin. Poté následuje vánočně – novoroční pauza ve vysílání vašeho oblíbeného seriálu, který se na obrazovky vrátí 15. ledna!

reklama

reklama