Hvězdy z Krejzových si zašli společně do kina. Na Krejzovi!

Malý křest ohněm si zažili sami tvůrci nového seriálu Krejzovi. Všichni se sešli v kině a na obřím plátně zhlédli to, co sami „spáchali“. A že někomu bylo před projekcí malinko úzko? Tak po odvysílání prvního dílu se z hlediště ozývaly jen salvy smíchu.
Vanda Hybnerová a Markéta Plánková
Vanda Hybnerová a Markéta Plánková
Produkce

reklama

Všechny hlavní hvězdy i se svými polovičkami a kamarády dorazily na projekci komediálního seriálu Krejzovi, aby si na obřím plátně ukázaly, co „spáchaly“.

Krejzovi v kině

Vanda Hybnerová, její seriálový manžel Jan Šťastný. Markéta Plánková, Filip Blažek. Kateřina Kaira Hrachovcová se svým seriálovým manželem Petrem Čtvrtníčkem. I potvora z Krejzovic rádia Kristýna Kociánová. Ti všichni přišli okusit to, co diváky televize Prima čeká za pár dní.

Petr Čtvrtníček
Autor: Produkce Petr Čtvrtníček

„Bylo pro mě důležité vidět se v těch hereckých situacích, abychom se třeba dokázali vyladit. Taky jsem ráda zhlédla třeba linku své nejmladší seriálové sestry Danky, která se odehrává v rádiu, a já s tím nemám jako Anna nic společného,“ přiznává pocity po zhlédnutí prvního dílu seriálu Vanda Hybnerová coby Anna Vymešová.

Vanda Hybnerová a její seriálový syn
Autor: Produkce Vanda Hybnerová a její seriálový syn

„Ráda jsem viděla Michala Novotného, který je nepřekonatelný. Taky Kristýnu Kociánovou, Honzu Révaie. Když to člověk takhle vidí, tak si udělá obrázek, který mu dokonale zapadne. To, co máte v hlavě, se najednou zhmotní.“ Úsměv na tváři po projekci nezmizel ani druhorozené seriálové sestře, Báře Damové, o kterou se postarala Markéta Plánková.

Martin Zounar a Ivan Vodochodský
Autor: Produkce Martin Zounar a Ivan Vodochodský

„Musím říct, že to dopadlo dobře, všichni jsme se bavili. Byli jsme překvapeni, kladně samozřejmě, jak je ten seriál dobrý. Je to vtipný, myslím, že diváci se můžou těšit na pěkný komediální seriál.“

Petr Šťastný s manželkou
Autor: Produkce Petr Šťastný s manželkou

A jak moc se na první díly své práce herečka těšila? „Přirozeně jste zvědaví, jak to dopadne. V ateliéru sice něco tvoříme a víme, jak co bude, ale na konečný výsledek si musíte počkat až na obrazovce. Vy jen hrajete, ale další kouzla se odehrávají ve střižně, postprodukci – i hudba udělá hodně.“ V seriálu dostala příležitost i Kristýna Kociánová, která se divákům představuje v roli pořádné mrchy.

Petr Čtvrtníček a Kristýna Kociánová
Autor: Produkce Petr Čtvrtníček a Kristýna Kociánová

„Je to moje první potvora, tak jsem zvědavá, jaká bude reakce diváků. Zatím, co jsem viděla, musím říct, že jsem spokojená. Taky jsem se těšila na sestry Krejzovy – Vandu a Markétu, protože v ateliéru se vůbec nepotkáme. Naše herecké linky se bohužel nepotkávají,“ prozrazuje herečka, která zve diváky ke sledování seriálu, jelikož sama si tam odbyla své filmové „poprvé“. „Co to bude? Na to si diváci musí počkat a dívat se,“ směje se Kristýna.

Vanda Hybnerová, Kateřina Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček
Autor: Produkce Vanda Hybnerová, Kateřina Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček

Krejzovi sledujte každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!