Ivana Korolová alias Danka Krejzová vydala další videoklip. PODÍVEJTE SE NA NĚJ!

Herečka Ivana Korolová, která září v seriálu Krejzovi, natočila nový videoklip, který vypovídá o touze po žádosti o ruku. Písnička s názvem Kruhy je takovou malou zpovědí zpěvačky, ve které si opět zahrál její manžel, hudebník Jiří Veselý.
Ivana Korolová natočila nový videoklip 2
Ivana Korolová natočila nový videoklip 2
Produkce

reklama

Písničku napsala herečka a zpěvačka zpětně, je už totiž rok a půl vdaná. „Nějak mi to nedalo. Napsala jsem to až po svatbě, ale živě jsem na tu dobu vzpomínala. Je to taková zpověď a možná i rada, aby to holky nehrotily. A pro kluky, aby nepromeškali ten správný okamžik,“ prozrazuje Ivana pohnutky, které ji k napsání nového songu vedly.

Podívejte se na nový videoklip:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ivana Korolová - Kruhy

Sama okamžik s žádostí o ruku čekala daleko dříve, ale když přišel, překvapená byla tak jako tak. „Myslela jsem si, že to přijde dřív, a pořád nic. Okolí tak různě tlačilo, vyptávalo se, protože jsme spolu byli šest let. Najednou se všichni kolem mne vdávali, a mně začalo docházet, že už přece je ten čas. Tak proč se rok, dva roky od chvíle, kdy jsme si řekli, že bychom se chtěli někdy vzít, pořád nic neděje?!“ Žádost o roku pak přišla nečekaně, i když jí předcházely okamžiky, které ji předznamenaly. „Manžel mi prozradil, že i on sám v sobě řešil určité věci. Jestli dokáže zabezpečit ženu, jestli na to má. Je pravda, že to mě nenapadlo...“

Ivana Korolová natočila nový videoklip 1
Autor: Produkce Ivana Korolová natočila nový videoklip 1

Takže ani muži to nemají jednoduché – a na základě toho vznikl singl s komorním videoklipem a s názvem Kruhy, ve kterém Ivana vystupuje se svým manželem, bez kterého by to zdaleka nebylo tak autentické. „Odehrává se to v jedné místnosti, kam je vměstnaný náš život. Já i on si během toho prožíváme svoje příběhy, a nakonec to šťastně dopadne,“ přiznává herečka a dodává, že kdyby nebyla nyní vdanou paní a byla by stále „na čekačce“, asi by tahle písnička nikdy nevznikla. „Je to zvláštní období, kdy žena tajně vyčkává na žádost, a nechce to na plnou pusu říct, aby nezkazila to kouzlo. Ale teď už to můžu přiznat,“ uzavírá herečka s úsměvem.

Ivana Korolová natočila nový videoklip 3
Autor: Produkce Ivana Korolová natočila nový videoklip 3

reklama

reklama