Ivana Korolová pouští do světa svůj první videoklip. Podívejte se na něj!

Herečka Ivana Korolová, která září v seriálu Krejzovi, si pod stromeček nadělila krásný dárek – vlastní videoklip. Písnička PMS, která je především o různých náladách ženy, zaměstnala nejen ji, ale i manžela Jirku, který se v klipu objeví společně s její nejlepší kamarádkou.
Nový klip Ivany Korolové PMS 2
Nový klip Ivany Korolové PMS 2

reklama

Po letech hledání je na světě první singl s názvem PMS a videoklip. Celé se to nese v duchu osmdesátých let, taneční muziky a nadsázky.

Taneční elektropop, co pobaví

„Je to taneční elektropopová písnička o různých náladách ženy. Možná díky ní muži pochopí, že když jsme někdy protivné, tak za to vlastně nemůžeme. To hormony, příroda, cykly, které nemůžeme ovládat. Pod vší naší protivností nebo smutkem je pořád skrytá ta obrovská láska!“ odkrývá poselství songu Ivana Korolová, pro kterou text písně napsala kamarádka a herečka Marika Šoposká.

Nový klip Ivany Korolové PMS 7
Nový klip Ivany Korolové PMS 7

„Marika jednou zkusila na mou prosbu něco napsat, a tím začala naše spolupráce. Známe se 15 let, víme o sobě všechno. Odsvědčily jsme si navzájem svatby a řešíme spolu život a teď téma písniček.“ Ve videoklipu se objeví i manžel herečky Jiří, které je bubeník a bude Ivanu doprovázet i na koncertech.

Podívejte se na videoklip:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ivana Korolová - PMS

„Objeví se tam i můj Jirka, který hraje překvapivě mého manžela, a jeho brácha Ondra. Kluci jsou dvojčata, tak to působí, jako by tam hrál jeden,“ prozrazuje zpěvačka, která do klipu obsadila nejen Mariku Šoposkou, ale i herečku Patricii Solaříkovou. A co to vlastně PMS znamená? Prý se to dozvíte, když si klip pustíte. „Spousta lidí se konečně dozví, co to vůbec PMS je, protože jsem až díky téhle písničce zjistila, kolik lidí to vlastně neví.“

Nový klip Ivany Korolové PMS 6
Nový klip Ivany Korolové PMS 6

Dlouho se Ivana Korolová odhodlávala a hledala, jakým hudebním směrem se vydá. Jakmile našla tu správnou cestu, začla její spolupráce s producentem Arminem Effenbergrem, za kterým několik let chodila do studia pro rady a vznikl první singl s názvem PMS a videoklip.

Nový klip Ivany Korolové PMS 4
Nový klip Ivany Korolové PMS 4

Režie videoklipu PMS se ujala Sofie Šustková, která natočila mimo jiné první boat movie v České republice Do větru. Klip je inspirovaný osmdesátými lety a jde v něm především o nadsázku. Celé natáčení bylo náročné, střídalo se v něm hodně převleků, česání a make-upu. O to všechno se postaral vizážista celebrit Pavel Bauer a kadeřník Jan Jirka.

Ivana s Arminem pracuje na dalších singlech a ráda by svou tvorbu završila deskou, která se ponese stále v duchu elektropopu. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!