Jak odpálit drzého klienta? Danka Krejzová ví, jak na to

Danka Krejzová pracuje jako produkční v rádiu Best sídlícím ve vile Krejzových. K její práci patří i komunikace s klienty. Jenže na to Danka zrovna stavěná není…
Danka při práci v rádiu
Danka při práci v rádiu
Produkce

reklama

Soukromé rádio Best žije, tak jako všechna soukromá média, z reklamy. Pro ředitele Michala je proto více než důležité udržovat se svými klienty, kteří platí za vysílací čas, dobré vztahy.

Danka Krejzová v akci

On sám s nimi nicméně nekomunikuje, tato práce často padá na Danku. Jenže ta si nenechá jen tak něco líbit. Pokud na ni tedy byť sebemovitější klient „rozjede“ něco, co se jí nezdá až tak úplně slušné, hezky ho odkáže do patřičných mezí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (2): Danka v akci

Jenže Michalovi se tohle jednání vůbec nebude líbit! Jak spolu Danka a její šéf Michal válčí? To se dozvíte v seriálu Krejzovi, od 2. září na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!