Jak zorganizovat tajnou svatbu? Cinda má jasný plán. Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi

Jakmile se Cinda dozví o úmyslu své sestry Anny vdávat se, celé akce se chopí. To bude celá rodina koukat, jaký organizátor Cecilka umí být. Vy se o tom můžete přesvědčit již ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi.
Cinda bude v seirálu Krejzovi organizovat svatbu
Cinda bude v seirálu Krejzovi organizovat svatbu
Krejzovi

reklama

Proč je nutné na svatbu tak spěchat a udělat ji tajně hned zítra? Protože Cinda odlétá za svým milým Radvanem do Amazonie a odmítá se smířit s myšlenkou, že by svatbu své nejstarší sestry prošvihla. Právě proto se okamžitě, jak se jejich záměr znovu se vzít dozví, chopí aktivity.

Protože ale na takovou záležitost, jako je svatba, sama nestačí, bude muset požádat o pomoc. A kdo jiný než její sestry a neteř by jí měly být k ruce. Navíc pro ně už má krásně vymyšlené úkoly.

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (80): Zábava na svatbě?

Povede se nakonec tajnou svatbu zorganizovat? A opravdu se budou brát Anna s Petrem? To uvidíte již ve čtvrtek ve 20.15 v poslední epizodě seriálu Krejzovi před prázdninovou pauzou ve vysílání.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!