Jan Révai alias Michal z Krejzových se letos o Vánocích sněhu nedočká

Předpovědi počasí zatím nějakou velkou sněhovou nadílku na blížící se svátky v hlavním městě neohlašují, známý herec, porotce a tanečník Jan Révai (44) už v tom má ale jasno. Letos si bílé Vánoce určitě neužije. Ty jeho totiž budou mnohem teplejší. Dárečky si tentokrát s rodinou nadělí nikoliv pod klasickým stromečkem, ale pod palmou. S partnerkou Zuzanou a syny vyrážejí do dalekého Mexika.
Jan Révai alias Michal 1
Jan Révai alias Michal 1

reklama

Letošní podzim má herec Jan Révai nabitý. V posledních týdnech před Vánoci se kromě natáčení seriálu Krejzovi pro Televizi Prima, pilně věnuje i zkoušení nové divadelní hry v DIVADLE NA MANINÁCH, kde se hned na začátku nového roku premiérově představí jako sluha Jean v jednom z nejslavnějších děl švédského dramatika Augusta Strindberga Slečna Julie. „Moje postava je člověkem, který se vidí někde úplně jinde než jako sluha a byl by nejradši hrabětem. A tak celý život je tím sluhou, ale má tu vidinu, že se dostane na vrchol. A hodlá k tomu využít právě hraběnku,“ poodhaluje svou novou roli Jan Révai.

Jan Révai alias Michal 3
Jan Révai alias Michal 3

Vánoce v Mexiku

Po náročném pracovním období si tak oblíbený herec vychutná chvíle volna a odpočinku s rodinou. A i když má vánoční svátky ještě z dětství spojené nejen s dárky a stromečkem, ale i sněhem, míří letos za oceán. Jako cílovou destinaci zvolil Mexiko, které už jednou při putování Střední Amerikou společně s kamarádem a hercem Pavlem Liškou projel a zdokumentoval pro televizní pořad Vandráci. Na vánoční tabuli Jana Révaie obvykle díky jeho slovenské partnerce nechybí tradiční kapustnica, kačica nebo lokše, jeho letošní sváteční večeři budou ale vévodit spíše pestrobarevná mexická jídla. Svou představu o ideálním Štědrém dni však sympatický herec naplní. „Je to klišé, ale tím je pro mne rodina pohromadě. A je jedno kde,“ říká.

Jan Révai alias Michal 2
Jan Révai alias Michal 2


Na Jana Révaie se pak diváci mohou těšit při premiéře hry Slečna Julie ve čtvrtek 31. ledna 2019 v DIVADLE NA MANINÁCH. V příběhu vášně i nenávisti, okouzlení i rozčarování mu budou v režii Libora Vaculíka v ženských rolích sekundovat Lucia Jagerčíková jako Julie a Františka Stropnická coby Kristýna.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!