Jana bude v seriálu Krejzovi zhrzená. Postará se o ni svůdník Pavel?

Výlet Anny Vymešové kolem světa padl opětovnou svatbou s Petrem. Na dalekou cestu proto vypravila svoji kamarádku a kolegyni Janu z banky. Jak to ale vypadá, dobrý nápad to nebyl, protože Janička se nečekaně vrátí… Anna má naštěstí další záchranný plán. Jaký? To se dozvíte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi.
Pavel bude v seriálu Krejzovi svádět Janu. Nebo ne?
Pavel bude v seriálu Krejzovi svádět Janu. Nebo ne?
Krejzovi

reklama

Bankovní úřednici Janu opustil manžel kvůli milence, z čehož je Jana logicky zhrzená. Její šéfová Anna jí proto nabídla, ať se odreaguje a vyslala ji na cestu kolem světa, kterou si naplánovala v době, kdy byla přesvědčena o tom, že je rozvod s Petrem nejlepší nápad…

Jenže Jana se z úžasné dovolené vrátí poměrně předčasně, a z rozvodu s manželem zhrzená snad ještě více než při odjezdu. Anna ale svoji kolegyni potřebuje v práci ve formě, rozhodne se proto k radikálnímu řešení – povolat do akce svého švagra Pavla.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (86): Pavel se o Janu postará

Jak Anny plán dopadne? To se můžete dozvědět již nyní v exkluzivní předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Krejzovi. Nebo si počkejte do čtvrtka 20.15, kdy se na ni můžete podívat ve vysílání televize Prima.

reklama

reklama