Jana chce v seriálu Krejzovi svést Simona. Proč? Protože je zoufalá. Mrkněte se na video

Janě, kamarádce Anny Vymešové z práce, se tak trochu zhroutil život. Manžel se s ní rozchází a vidina povýšení se vzdaluje. Jak tenhle problém řešit? Alkoholem raději ne, přesvědčí vás o tom video ze čtvrteční epizodu seriálu Krejzovi. Dívejte se na ní od 20.15 na Primě.
Svede Jana v seriálu Krejzovi Simona?
Svede Jana v seriálu Krejzovi Simona?
Krejzovi

reklama

Rozvod se může přihodit. Jakkoliv Jana celou dobu Aničku v rozvodu s Petrem podporovala, tak nyní, když se na ni vykašlal její násilnický manžel, je z odloučení zhroucená, ačkoliv by vlastně měla být spíš ráda.

Jediné, co ji drželo nad vodou, byla skutečnost, že nastoupí na místo Anny, až Anna odjede na cestu kolem světa. Vzhledem k tomu, že se ale její šéfka vrátila k manželovi, celá cesta kolem světa je v ohrožení, stejně jako Janino povýšení. Ta to navíc celé chápe jako obrovský podraz.

Z lítosti se řádně zlíská u Simona. Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (78): Janička na káry

Dokonce bude tak opilá, že se vypočítavého barmana dokonce pokusí sbalit. Klapne jí to? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!