Janu Krejzovi se udělá zle a zkolabuje! Podívejte se na to drama exkluzivně v předpremiéře!

Zdá se, že Jan Krejza má tuhý kořínek, aby také ne, když je neustále v obklopení svých milovaných dcera a rodiny, a je o něj tím pádem výborně pečováno. Jak je ale možné, že při natáčení zkolabuje? Podívejte se na to v exkluzivní předpremiéře epizody seriálu Krejzovi, kterou televize Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15.
Janu Krejzovi se udělá zle.
Janu Krejzovi se udělá zle.
Krejzovi

reklama

Jan Krejza je tak trochu v jednom kole. Ačkoliv před odjezdem své manželky Helenky na poslední vědeckou misi tvrdil, že si vše rozplánoval a zvolní, po jejím odjezdu tyhle sliby nenaplnil. Neustále natáčí svůj receptář s Mártym, a do toho se věnuje kutilství všeho druhu i své rodině.

Není proto divu, když jej přímo při natáčení zastihne slabost a zkolabuje. Celá rodina Krejzových ihned vyhlásí poplach a maximální péči o tatínka…

Podívejte se, jak se Janu Krejzovi udělá zle:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (96): Jan Krejza kolabuje

Nejvíce angažovat se bude samozřejmě v celém ohledu nejstarší dcera Anička. Ta se totiž na rozdíl od všech ostatních snaží žít maximálně zdravě, pravidelně cvičit a celkově dodržovat zásady správné životosprávy.

A nyní k tomu začne nutit nejen svého otce, ale také celou rodinu. Takže už žádné bůčky, vajíčka nebo párky! Jak dlouho bude takhle drezura všechny Krejzovi v čelem s Janem Krejzou bavit? A jaké podniknou proti Ančiným opatřením kroky? To se můžete již nyní podívat v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

reklama

reklama