Janu Krejzovi se udělá zle a zkolabuje! Podívejte se na to drama exkluzivně v předpremiéře!

Zdá se, že Jan Krejza má tuhý kořínek, aby také ne, když je neustále v obklopení svých milovaných dcera a rodiny, a je o něj tím pádem výborně pečováno. Jak je ale možné, že při natáčení zkolabuje? Podívejte se na to v exkluzivní předpremiéře epizody seriálu Krejzovi, kterou televize Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15.
Janu Krejzovi se udělá zle.
Janu Krejzovi se udělá zle.
Krejzovi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jan Krejza je tak trochu v jednom kole. Ačkoliv před odjezdem své manželky Helenky na poslední vědeckou misi tvrdil, že si vše rozplánoval a zvolní, po jejím odjezdu tyhle sliby nenaplnil. Neustále natáčí svůj receptář s Mártym, a do toho se věnuje kutilství všeho druhu i své rodině.

Není proto divu, když jej přímo při natáčení zastihne slabost a zkolabuje. Celá rodina Krejzových ihned vyhlásí poplach a maximální péči o tatínka…

Podívejte se, jak se Janu Krejzovi udělá zle:

Krejzovi (96): Jan Krejza kolabuje
Krejzovi (96): Jan Krejza kolabuje

Nejvíce angažovat se bude samozřejmě v celém ohledu nejstarší dcera Anička. Ta se totiž na rozdíl od všech ostatních snaží žít maximálně zdravě, pravidelně cvičit a celkově dodržovat zásady správné životosprávy.

A nyní k tomu začne nutit nejen svého otce, ale také celou rodinu. Takže už žádné bůčky, vajíčka nebo párky! Jak dlouho bude takhle drezura všechny Krejzovi v čelem s Janem Krejzou bavit? A jaké podniknou proti Ančiným opatřením kroky? To se můžete již nyní podívat v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

Reklama
Reklama