Kája od Páji chce miminko. A je schopen pro to udělat cokoliv!

Kája s Pájou plánují svoji svatbu. Jenže Kája by vztah nejraději posunul ještě o schůdek výš – rád by společně s Pájou vychovával dítě. A nyní to vypadá, že by se mu jeho tužby díky Dance mohly vyplnit. Podívejte se na to v úterý od 20.15 na Primě v Krejzových.
Kája by chtěl miminko
Kája by chtěl miminko
Produkce

reklama

Z nočního vysílání Danky Krejzové se stává pomalu v rádiu fenomén. Jejím posledním tématem byly těhotné ženy, které se rozhodly své nenarozené dítě dát k adopci. V reakci na její vysílání se ozvaly i homosexuální páry, které by dítě rády adoptovaly. Jeden z párů se dokonce přímo s ženou, která v Dančině pořadu vystupovala, na adopci domluví. Díky skvělé poslechovosti pořadu se Danka rozhodne tematický blok opakovat a pozve si další dámu se stejným smýšlením.

A právě v tom ucítí Kája svoji šanci. Rozhodne se proto vystajlovat Rádio Best tak, aby nastávající maminku prostě ohromil… Povede se mu to? Podle Michala asi těžko…

Usuďte sami a podívejte se na video z Krejzových:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (61): Kája jako designér v akci

Celá věc ale bude mít u druhý pól, a to, že Kája jaksi zapomněl o svých tužbách a snahách informovat Páju. Ten se totiž na dítě zatím necítí a Kájovo nadšení nesdílí. Dokáže pod vlivem svého partnera změnit názor? Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě na Krejzovy.

reklama

reklama