Kája od Páji skončí v nemocnici. A bude z toho velký coming out. Podívejte se na to v předpremiéře Krejzových

Pája před svojí rodinou a blízkými dlouhodobě tají svoji sexuální orientaci. Stejně tak Kája. Jenže právě jeho zdravotní problémy nakonec donutí oba partnery vyjít s pravdou ven. Jak to dopadne? To se můžete podívat již nyní online v exkluzivní předpremiéře 57. epizody v iPrima Videopůjčovně. V televizi na Primě se pak na ni můžete podívat v úterý 9. dubna od 20.15.
Krejzovy čeká coming out
Krejzovy čeká coming out
Produkce

reklama

Kája zkolabuje a skončí v nemocnici. Pája za svým milovaným samozřejmě hned vyráží, vyskytne se však problém. Protože s Kájou nejsou registrovanými partnery, všichni mu odmítají sdělit jakékoliv informace o Kájově zdravotním stavu. A protože Kája není při vědomí, chudák Pája vůbec neví, co se děje.

Kromě toho se nemůže dostat ani do bytu, kde s Kájou bydlí, protože tam momentálně přebývá Kájova maminka. Která samozřejmě nemá ponětí o tom, že je její syn homosexuál a žije s partnerem, což zapříčiní řadu groteskních situací…

Když se tedy Kája probere z bezvědomí, Danka oběma promluví do duše, že by bylo fajn svým rodinám konečně sdělit pravdu. Pája i Kája se k tomu postaví čelem.

Podívejte se na to ve videu z Krejzových:

Krejzovi (57): My jsme gayové
Krejzovi (57): My jsme gayové

Jak se ale na to budou tvářit jejich blízcí? To můžete zjistit již nyní v předpremiéře 57. epizody Krejzových, kterou najdete v iPrima Videopůjčovně. Nebo se na ní podívejte v úterý 9. dubna ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama