Když nestačí Mirko Dobeš, musí pořádek nastolit Jolka Podešvová!

Ředitel rádia BEST Michal připravil všem svým zaměstnancům školení na téma mezilidské komunikace. Jak to ale vypadá, asi se trochu přepočítal…
Jolka Podešvová v akci
Jolka Podešvová v akci
Produkce

reklama

Michal si myslel, že když svým zaměstnancům dopřeje několikadenní koučink komunikace a lidských vztahů, vykřeše z nich lepší atmosféru v rádiu, a také lepší komunikaci s klienty. Jenže to se trochu přepočítal.

Koučink lidských vztahů v Krejzových

Kouč Mirko Dobeš, kterého si vybral, totiž zdaleka není tak zkušeným koučem, jak se prezentoval. Na pomoc si proto pozve Jolku Podešvovou, a to je silná káva i na jinak klidného Michala.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (2): Jolka Podešvová

Jolka totiž zdaleka není tak lehce zmanipulovatelná jako Mirko, naopak to vypadá, že si pěkně podá nejen zaměstnance rádia, ale i samotného Michala. Jak to celé dopadne, to se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v druhé epizodě seriálu Krejzovi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!