Klidná voda Bára chytne v Krejzových amok. Proč bude chtít zabít Ondru?

Bára Damová je skoro světice, naprostá pohodářka, kterou nic „nevykejvne". Tedy skoro nic. Proč na svého muže Ondru vyběhne s nůžkami? Dívejte se v úterý na seriál Krejzovi a dozvíte se to. Startujeme v 20.15 na Primě.
Báru chytne amok
Báru chytne amok
Produkce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Anetě přiveze babička z Vídně krásné boty na podpatku. Způsobí to poněkud rozkol v rodině, protože Anna nechce své dceři povolit, aby v podobných botách chodila do školy. Nelíbí se jí hlavně vysoký podpatek. Aneta ale matku samozřejmě neposlechne a v botkách se do školy vypraví. Jenže Anna si na dceru ve škole potká a boty jí zabaví.

Krejzovi (28) - upoutávka
Krejzovi (28) - upoutávka

Do celé záležitosti se naneštěstí vloží Čumpelík, který zaslechne, kterak Anna na Anetu kvůli vysokým podpatkům láteří. Napadne ho, že tohle má přece velký potenciál pro úžasný vynález. Buďte si jisti, že na mrtvici nebude kvůli jeho vynálezu jen Aneta…

Rádio v Krejzových má problémy

Rádio Best se stále potácí v existenčních trablích. Michal proto chce po všech svých zaměstnancích, aby mu vyplnili výkaz práce podle toho, jak pracují. Na jeho základě se rozhodne někoho z nich propustit. Černý Petr vyjde na Páju, který se na vyplňování výkazu práce vykašle. Nevěří totiž, že by ho Michal opravdu vyhodil.

To se ale mýlí. Podívejte se na video:

Krejzovi (28): Chlácholení Dance nejde
Krejzovi (28): Chlácholení Dance nejde

Horší je, že by se potřeboval se svým problémem svěřit Kájovi, ten má ale plnou hlavu fenky Paris, která má mít štěňátka. Život tak znepříjemňuje nejen Pájovi, ale hlavně Petrovi Vymešovi, do jehož ordinace by se s Paris nejraději do doby, než štěňátka budou na světě, nastěhoval.

Krejzovi (28): Paris pod dohledem
Krejzovi (28): Paris pod dohledem

Jak to ale vypadá, Kája není jediný „cíťa“, co se zvířátek týče. Manžel Zdeničky Kramperové je na to dosti podobně.

Mrkněte se, jak vyváděl, když se rodila angorská morčata:

Krejzovi (28): Druhá hysterka
Krejzovi (28): Druhá hysterka

Bára dostane velkou zakázku na dekoraci, dokonce skvěle placenou. Bohužel má jedno negativum, a to, že na ni nezbývá moc času. Po dohodě s Ondrou ale nabídku nakonec přijme, leč vypadá to, že i jinak vysoce kreativní Bára má tvůrčí krizi a z celé záležitosti je ve stresu. Ondra proto zavolá své tchyni – psycholožce, aby mu poradila, jak manželku podpořit.

Ta mu ale poradí poměrně osobitě, jak vidíte ve videu:

Krejzovi (28): Pohádat s Bárou
Krejzovi (28): Pohádat s Bárou

Jenže taktika postupného uvolňování zrovna dvakrát nezabere. Ono totiž naštvat pohodovou Báru, aby se z plných plic vykřičela, to není jen tak. Jenže nakonec jí saze přece jen rupnou a Ondrovi dokonce půjde o život!

Dívejte se na seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama