Krampera a klokan v kamizolce. Nevíte, co si pod tím představit? Mrkněte se na video

Karel Krampera, manžel veterinární sestry Zdeničky z ordinace Petra Vymeše, je stejně jako jeho žena velký milovník zvířat. Klokan Rocky mu ale nedá spát. Karel si za to nicméně bude moct trochu sám… Sledujte Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.
Krampera nemá kamizolku
Krampera nemá kamizolku
Produkce

reklama

Karel Krampera je myslivec. Když se tedy ve veterinární ordinaci dozví, že se v Berouně postrádá klokan, ale jeho nešťastnému majiteli odmítli pomoc z důvodu vytížení hasiči i policie, rozhodne se svolat místní myslivecký spolek, aby pomohli Rockyho najít.

To se ale ukáže jako úkol nesnadný, Rocky je poměrně mrštný, a navíc v českém lese skvěle maskovaný. Krampera ho přece jen vystopuje. Jenže se stane něco, co neočekává…

Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (36): Klokan v kamizolce

Jak to nakonec dopadne, vrátí se Rocky a s ním i Kramperova kamizolka? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

reklama

reklama