Krejzovi budou řešit stalkerku! Koho bude pronásledovat? Sledujte to v předpremiéře!

Je jasné, že to bude Jan Krejza, coby největší televizní hvězda ze seriálu Krejzovi. Představte si, že bude tak drzá, že do vily dokonce nainstaluje kameru! Podívejte se již nyní na exkluzivní předpremiéru seriálu Krejzovi, nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy ji můžete sledovat v televizi.
Krejzovi budou ve čtvrtek řešit stalkerku
Krejzovi budou ve čtvrtek řešit stalkerku
Krejzovi

reklama

Jan Krejza je známá televizní osobnost, a ačkoliv o tom on sám pochybuje, i on má mnoho fanoušků. A fanynek! Jedna z nich bude velmi neodbytná. Z fanynky, která mu nosí do studia jedlé a pitné dárky a je v podstatě neškodná, se stane vynalézavá stalkerka!

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (102): Stalkerka

Jak daleko bude ochotna zajít a jak si s náruživou fanynkou Jan Krejza poradí? Na to se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře epizody seriálu Krejzovi, kterou televize Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15!

reklama

reklama