Krejzovi budou řešit záhadného jedlíka. A Danka potká dalšího chlapa!

V úterní epizodě Krejzových bude veselo. Nejenže se v rodinné vile začne během noci ztrácet jídlo, ale Danka se navíc seznámí s jedním trochu bláznivým, ale sympatickým chlapem. A to už nezmiňujeme holubího šampiona z Polska… Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na Krejzovy.
Danka a Pája budou mít další zážitek
Danka a Pája budou mít další zážitek
Produkce

reklama

Krejzovými otřásá velká záhada – v noci mizí z lednice kvanta jídla. Anna je nejprve přesvědčená, že chlebíčky spořádal Petr.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (45) - upoutávka

Ten se ale dušuje, že tentokrát na vině není on. Podezření pak jasně padá na Čumpelíka, který si ke Krejzovým chodí, jak chce.

Podívejte se na Anninu dedukci:

Jenže chlebíčky to nekončí. Naopak začnou mizet další a další krmě. Anna se tedy rozhodne pro velkou akci. Pořídí si fotopast, aby nežádoucího konzumenta zachytila. Bude se ale dost divit!

Nové auto pro Páju

Pájovi babička slíbila pořídit nové auto. A má o něm poměrně jasné představy, zejména o jeho barvě:

To Dance je navíc jasné, že nové auto od babičky nebude jen tak, a že babička bude po Pájovi vyžadovat, aby ji všude vozil. Především se jí už nechce před babičkou hrát žádnou habaďúru. Pájovi slíbí, že s ním a babičkou půjde ještě nový vůz vybrat, ale že je to poslední akce, kterou společně s babičkou podniká….

Nakonec to ale tak úplně nedopadne a Danka bude nucena vyrazit s bábrlí na výlet. A ten se díky stopařovi pořádně zvrtne.

Mrkněte se na video:

Aneta jako chůva roku

Aneta už nemá v merku skútr, chtěla by si ale pořídit něco jiného – elektrickou koloběžku. Její nápad se ale nesetká s velkým nadšením ze strany rodičů. Petr jí doporučí, aby si začala vydělávat, a že jí zdvojnásobí částku, kterou si sama vydělá. A jaký je podle Anety nejjednodušší způsob vydělávání peněz? Přece hlídání dětí! Chudinka se bude ještě divit!

Malá Viktorka najde na zahradě raněného holoubka. Ukáže se, že se jedná o pořádně drahý kousek, vyšlechtěného poštovního holuba, který uletěl svému majiteli až z Polska. Petr bude mít problém se s jeho majitelem vůbec domluvit, aby si pro něj přijel.

Podívejte se na video, jak "hezky" polsky Petr umí:

A Viktorce se navíc bude holoubek moc líbit a ráda by si ho nechala jako domácího mazlíčka. To Čumpelík by s ním měl jiné plány!

Prostě se nazpomeňte dívat v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu Krejzových. Nebo si ji pusťte nyní online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama