Krejzovi: Livie vytáhne Pavla na kovbojský ples. A tam se to lehce zvrtne!

Livie pozve Pavla na kovbojský ples. Pavlovi se sice moc nechce, nakonec mu to ale nedá a na ples za Livii a jejími známými vyrazí. Moc mezi ně ale nezapadne, a dojde dokonce na souboj! Podívejte se na to už teď v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi v iPrima Videpůjčovně.
Pavla čeká v seriálu Krejzovi velká kocovina
Pavla čeká v seriálu Krejzovi velká kocovina
Krejzovi

reklama

Pavel by na ples nejraději nešel, jenže Zdenička mu vysvětlí, že možná právě toto je okamžik, kdy Livie zvažuje, jaký vztah k ní Pavel vůbec má. Pavel se proto rozhodne poslechnout zkušenou Zdeničku a plesu se zúčastní.

Na Liviiny přátele ale bude trochu žárlit, a když dojde na přímou konfrontaci, jako správný kovboj vyzve druhého soka na souboj. Nikoliv na kolty, ale na pití piva.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (109): Souboj v pití piva

Kdo dokáže vypít pět piv na ex, vyhrává. Bude to Pavel, nebo Rikitan? Na to se můžete mrknout už teď online v předpremiéře úterní epizody seriálu Krejzovi! Jedno je jisté, bude to divočina!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!