Krejzovi: Marta chce miminko. Podívejte se na extra video, s čím vyrukuje na Petra

Když si Marta něco usmyslí, tak to tak prostě bude. Nyní si usmyslela, že chce mít také ještě miminko. Vyskytnou se ale jisté komplikace… Jaké? To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15.
Marta by chtěla v seriálu Krejzovi další miminko
Marta by chtěla v seriálu Krejzovi další miminko
Krejzovi

reklama

Když Marta vidí Bářino těhotenství, zacloumají s ní mateřské hormony a rozhodne se také otěhotnět. Vysadí proto antikoncepční prášky a čeká, jak svoji roli zahraje matka příroda. Ta si ale tentokrát dá pořádně načas, což Martu trochu znejistí… S obavami se proto svěří Báře, která jí doporučí svého gynekologa.

Po návštěvě u něj je to jasné – Marta je naprosto v pořádku, problém tedy musí být u Lubora. Jenže Luborovi svůj záměr otěhotnět Marta tají, protože si není úplně jistá tím, že by její postoj manžel sdílel. Pokud ale miminko Marta opravdu chce, vyšetření Lubora je nutné. Nebyla by to ale Marta, aby si neporadila.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (70): Spermiogram u Petra

Zvládne Petr jako veterinář vyšetřit Luborovy spermie? A pokud ano, jaký bude výsledek? To uvidíte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!