Krejzovi ve své vile objeví cizí dítě. Kde se vzalo? Patří zase Čumpelíkovi?

Už je docela běžným zvykem, že mají Krejzovi ve své vile neustále nějaké nezvané návštěvníky. Tentokrát se u nich znenadání objeví dítě. Hladové dítě. Kde se vzalo a co ve vile vůbec dělá? Sledujte úterní epizodu Krejzových třeba již nyní, dříve než v televizi v iPrima Videopůjčovně!
Krejzovi budou řešit další záhadu
Krejzovi budou řešit další záhadu
Krejzovi

reklama

Všichni budou zpočátku předpokládat, že osamělý chlapeček patří, vzhledem ke svému apetitu, Čumpelíkovi. Vždyť Čumpelík už jim nejednu ratolest ze své rozvětvené rodiny domů přivedl… Minimálně Jan Krejza má v tomto ohledu jasno.

Podívejte se na video, jak budou Krejzovi překvapení:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (101): Dítě ve vile

Mnohem překvapenější ale budou, když zjistí, že Čumpelík v tom pro tentokrát opravdu prsty nemá. Jenže od koho by chlapeček mohl být? Palčivou se tahle otázka stane v momentě, kdy děti ve vile začne přibývat doslova jako smetí. A nejde zdaleka jenom o to, že jsou hladové jako kobylky, ale hlavně o to, zjistit, kde se děti berou.

A skutečný důvod jejich návštěvy, to by nikdo neuhádl. Zkuste si sami tipnout, kde by se tak děti mohly brát, a pak se podívejte se na úterní epizodu seriálu Krejzovi, abyste zjistili, jak to ve skutečnosti je. Epizodu svého oblíbeného komediálního seriálu můžete sledovat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Nebo si počkejte na úterý 20.15, kdy Krejzovy vysílá televize Prima.

reklama

reklama