Kristýna Kociánová bude v Krejzových pořádná mrcha!

V seriálu Přístav to byla šedá uťápnutá myška, a teď vtrhne na obrazovky jako bouře, a to hodně vytuněná. Herečka Kristýna Kociánová se ukáže v dalším seriálu televize Prima, Krejzovi, jako Sabina Borková – a bude z ní pořádná kočka.
Kristýna Kociánová jako Sabina Borková
Kristýna Kociánová jako Sabina Borková
Produkce

reklama

V rodinné vile Krejzových se kromě veterinární ordinace a pokojů pro velkou rodinu nachází i místní rádio Best, kde je hlavní hvězdou Sabina Borková v podání Kristýny Kociánové.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (1) - teaser 7

„Je to trošku mrška. Myslím si, že ve finále ale není zlý člověk, je to jen její póza – musím si ji trochu obhájit, protože takovou potvoru hraju poprvé v životě. Není to ale žádná tupá mrcha, je chytrá a využívá ženské zbraně,“ popisuje svoji dokonale upravenou rozhlasovou moderátorku, pro kterou herečka čerpala inspiraci ze svého okolí. „Hledala jsem nějaký předobraz a našla jsem ho, ale není to vyloženě na sto procent.“ Přestože Sabina je „jen“ v rádiu, o svoji vizáž se stará dokonale a k tomu herečce pomohla i přední česká módní návrhářka Taťána Kovaříková, která se postarala o veškerou její garderobu. „Cítím se v tom skvěle, vypadá to hrozně krásně a žensky,“ pochvaluje si herečka a přetahuje si rty rudou rtěnkou – dosáhla dokonalé image lady.

Jak je ovšem Sabina dokonalá v seriálu, tak v soukromí Kristýna tu přehnanou starostlivost o sebe tolik neřeší. Nemá problém o dovolené zahodit make up, nasadit brýle a užívat si zasloužený odpočinek. „Volno ráda trávím u rodičů ,na Hawaiʽ, jak říkám. Je to na Moravě, jsem tu šťastná, nic mi tu nechybí a miluji to tady,“ pochlubila se herečka, která měla pár dní na odpočinek, ale hned po návratu do Prahy se vrátila do ateliéru, kde se seriál Krejzovi natáčí.

Diváci se na něj mohou těšit už ve speciální předpremiéře 2. září ve 20.15 na televizi Prima.

reklama

reklama