Luky z Krejzových využil díru na trhu. Rozjíždí velký byznys…

Ale samozřejmě to nebude jen tak. Jeho podnikání je totiž založené na nejnižších lidských pudech. Jakých? To se dozvíte v úterní epizodě Krejzových, která začíná na Primě ve 20.15!
Lukyho byznys plán
Lukyho byznys plán
Produkce

reklama

Luky je přesvědčený, že jeho otec Ondřej nedokáže sehnat dostatek peněz, aby se celá rodina mohla vrátit do Prahy a Luky tam nastoupit do školy. Vezme proto osud do vlastních rukou a peníze se rozhodne vydělat sám.

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Bohužel to, jak se mu povedlo zbohatnout při výprodeji různých krámů, se mu už zopakovat asi nepovede, musí proto vymyslet jinou strategii. Ale protože je Luky všemi mastmi mazaný, napadne ho prodávat obnošené boty. Ty samozřejmě musí ale nafotit na hezkých dámských nohách, a koho jiného požádat než Anetu.

Jeho sestřenice nejdříve vůbec nechápe, proč by za staré škrpály někdo vyhazoval tisíce. Když jí ale Luky koncept vysvětlí, do podnikání s Lukym ráda vstoupí.

Oč se tedy jedná? Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (25): Retifista

Jenže podobně zaměřené podnikání není bez rizik a Aneta s Lukym se o tom zanedlouho přesvědčí na vlastní kůži. Jak? To se dozvíte ve čtvrteční epizodě Krejzových, kterou můžete na Primě sledovat od 20.15!

reklama

reklama