Lumír od Anety je zpátky v Krejzových. Na koho má zálusk?

Pamatujete si na kudrnáče Lumíra, se kterým chodívala Aneta Vymešová? V Krejzových se opět vyskytne. Ač za trochu jiných podmínek. Dívejte se na Krejzovy v úterý od 20. 15 na Primě.
Lumír chce Ondru
Lumír chce Ondru
Produkce

reklama

Ondra Dam se stále potácí bez práce a bez motivace. A ač se jeho bratr Viktor tváří, že jej čas od času nemůže vystát, práci mu nakonec sehnal. Pro Ondru ale bohužel práce v pojišťovnictví není to pravé ořechové. A svému bratrovi to dokáže poměrně záhy, když uzavře smlouvu se známým svého švagra Petra, která je výhodná po muže, avšak nikoliv pro firmu.

Viktor nicméně dá Ondrovi ještě jednu šanci, na níž záleží Ondrovo setrvání ve firmě. Bohužel to ale vypadá, že ani tady se Ondra nechytne. Má totiž sehnat deset lidí, s nimiž naváže budoucí spolupráci. Místo deseti lidí má jen jednoho, a ten se navíc s Ondřejem evidentně nechce scházet jen kvůli podnikání. Však je to náš starý známý Lumír!

Mrkněte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (41): Lumír má zájem o Ondru

Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě!

reklama

reklama