Marta Flanderková jako médium a budoucí restauratérka ve čtvrtečních Krejzových

Když se Marta Flanderková pro něco rozhodne, běda tomu, kdo by jí to chtěl rozmluvit. Pokusí se o to Simon a posléze Danka ve čtvrteční epizodě Krejzových, která začíná ve 20.15 na Primě. Oč se bude jednat?
Marta, budoucí restauratérka
Marta, budoucí restauratérka
Produkce

reklama

Majitel domu, kde provozuje svoji pizzerii Simon, se rozhodl nemovitost prodat. Simon by samozřejmě svůj podnik rád odkoupil, jenže o celý dům začnou mít zájem Flanderkovi. Lubor by do něj chtěl investovat své peníze, a tak nějak je zlegalizovat. Jenže to by byla pro všechny katastrofa!

Krejzovi (27) - upoutávka
Krejzovi (27) - upoutávka

Simonův oblíbený podnik by musel skončit a namísto něj by si tam otevřela luxusní restauraci Marta. To přece nemůže Danka dopustit. Rozhodne se proto promluvit s Luborem, ten to ovšem pochopí celé trochu jinak.

Mrkněte se na video:

Krejzovi (27): Marta je dobrá
Krejzovi (27): Marta je dobrá

Danka tedy bude muset nasadit těžší kalibr – duchy! Marta Flanderoková totiž o sobě prohlašuje, že je médium, které vnímá přítomnost duchů. A právě toho Danka využije. Povolá na pomoc nadpřirozené síly.

Podívejte se, jak na Martu zapůsobí:

Krejzovi (27): Devils and Satans
Krejzovi (27): Devils and Satans

Také na Vymešovy budou působit jisté síly, které ale rozhodně nebudou nadpřirozené. Anna Anetě zatrhne kvůli domácímu vězení návštěvu koncertu, jenže fikaná Aneta se na něj i přesto vypraví. O tom, že to nebyl zrovna nejlepší nápad, se přesvědčí ona i její kamarádka poměrně záhy.

Jak? To zjistíte ve videu:

Krejzovi (27): Vši
Krejzovi (27): Vši

Celkově to rodiče z klanu Krejzových nemají se svými dětmi lehké. O tom by mohli vyprávět Ondra a Bára. Viktorka je sice zatím poslušná, ale s Lukym je k nevydržení od doby, kdy se museli odstěhovat z Prahy. Jak asi bude Luky reagovat, když se dozví, že na návrat do Prahy a do školy může zapomenout?

Podívejte se na to sami:

Krejzovi (27): Dobré zprávy
Krejzovi (27): Dobré zprávy

Jenže Luky už má plán, jak si peníze na školné i internát vydělat. Jaký? A jak to nakonec dopadne se Simonovou pizzerií? Dívejte se na seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

reklama

reklama