Marta přivede ze Bárou ukrajinského léčitele. Proč? Mrkněte se na to v předpremiéře Krejzových

Marta a Bára jsou nejlepší kamarádky, prostě „nejky“, alespoň tedy podle Marty, která své „nejce“ přivede ukrajinského léčitele. Ten by se měl postarat o zdraví a prosperitu Báry i jejího miminka. Dívejte se na Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.
Marta přivede léčitele pro Báru
Marta přivede léčitele pro Báru
Produkce

reklama

Marta Báře tak trochu závidí její těhotenství, zároveň ho ale své kamarádce také přeje. A protože chce, aby vše proběhlo hladce v pořádku, rozhodne se Báru seznámit se svým léčitelem, Ukrajincem Kravčukem, který dělá tibetskou harmonizaci duše, což je dle slov Marty to nejlepší pro těhotné ženy.

Bára sice Martin názor ohledně nezbytnosti harmonizace duše nesdílí, jenže s Martou se moc domluvit nedá, takže zkrátka harmonizaci bude muset chtíc nechtíc podstoupit.

Podívejte se na video z Krejzových:

Krejzovi (58): Beethoven pro miminko
Krejzovi (58): Beethoven pro miminko

Největší obavu z celého podniku bude mít Luky, který pojme podezření, že jeho matka propadne léčitelově kultu. Navíc se ukáže, že léčitel možná ani není tím, za koho se vydává… Nechápete?

Tak se mrkněte na další epizodu Krejzových v exkluzivní předpremiéře, nebo si počkejte do čtvrtka 20.15 hodin, kdy ji vysíláme na Primě.

reklama

reklama