Marta versus jezevčík Emma. Kdo s koho!

Marta Flanderková se sice tváří jako člověk, který miluje zvířata a vlastně všechny boží bytosti. I když my všichni tak nějak přeci víme, že to není tak úplně pravda. Třeba z jezevčice Emičky na své zahradě Marta nadšená rozhodně nebude. Dívejte se na další epizodu Krejzových v úterý od 20.15 na Primě!
Marta najde na zahradě psa
Marta najde na zahradě psa
Produkce

reklama

Jan Krejza odjíždí na Slovensko natáčet svůj pořad. Svoji milovanou Emičku si s sebou ale vzít nemůže a svěří péči o ní Anetě. Tak sice moc nadšená není, s vidinou, že by ale na oplátku mohla dostat skútr, když péči o pejska zvládne, a prokáže tím svoji zodpovědnost, se Emičky ujme. Jenže jsou prázdniny a koupání a kluci volají.

Čumpelík rád pomůže

Když se jí tedy nabídne Fero Čumpelík, že jí s péči o Emičku pomůže, jeho nabídky využije. Jenže Emička je psíček živého ražení a ohlídat ji není nic jednoduchého. A ještě k tomu hárá!

Ferovi navíc není těžké utéci, a tak nebude dlouho trvat a Emička bude v trapu. Tedy nikoliv v trapu, ale u Flanderkových na zahradě, kde se Martě pustí do prohrabávání jejích milovaných růži. Takhle by to tedy nešlo.

Podívejte se, jak si Marta sjedná pořádek:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (18): Marta najde psa

Jak to nakonec v Emičkou dopadne? Zvládne ji Čumpelík ohlídat? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu Krejzových.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!