Martě Flanderkové se pořádně vymstí její výchovné metody

Ono to totiž s tou západní metodou výchovy-nevýchovy založené na individualitě nebude tak horké. Sledujte Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.
Marta má podivné výchovné metody
Marta má podivné výchovné metody
Produkce

reklama

Marta Flanderková čte momentálně velmi zajímavou knížku o tom, jak vychovávat svoje děti. Jelikož mám pocit, že je její Scarlettka výjimečná holčička, chce jí dopřát to nejlepší.

Krejzovy sledujte také ONLINE na iPrima.cz! 

Když se tedy v chytré knize dočte o tom, že důležité je nepotlačovat individualitu dětí zakazováními a omezeními, začne tento styl ve výchově praktikovat okamžitě.

Pěkný spratek z Krejzových

Jenže ze Scarlett, která bývala nesnesitelná už předtím, se tak rázem stává nevychovaný spratek. Báře se Martina výchova zrovna dvakrát nelíbí, zejména pokud dělá Scarlett rambajs u nich doma. Jenže Marta veškeré Bářiny připomínky neguje. Je přece důležité, aby ze Scarlett vyrostla sebevědomá osobnost!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (12): Neříkat ne nebo nesmíš

Marta Flanderková bude každopádně za chvíli své benevolence litovat. Ze Scarlett totiž vyroste možná sebevědomá osobnost, ale dost možná taky tak trochu monstrum. Dívejte se v úterý od 20.15 na Krejzovy a uvidíte sami.

reklama

reklama