Matka Petra z Krejzových dostane studenou sprchu. Od koho?

Sice se bude jednat jen i sprchu verbální, nikoliv fakt ledovou, ani tak to ale elegantní Dagmaře bude pěkně nepříjemné. Sledujte Krejzovy ve středu od 20.15 na Primě.
Petr svoji matku nešetří
Petr svoji matku nešetří
Produkce

reklama

Chudák Dagmar Vymešová potkává ve veterinární ordinaci svého syna neustále někoho, koho by nejraději nepotkávala. Už zcela pravidelně se zde potkává se svým bývalým partnerem Bachorem, a tentokrát to bude ještě o něco horší.

Střetne se totiž se svojí bývalou spolužačkou, o níž má ale Dagmar pocit, že vypadá minimálně dvakrát starší než ona sama. Nebo že by to tak nebylo, a naopak byl trochu problém s Dagmařině mínění o sobě samé?

Podívejte se na video, jak se ze setkání vykrucovala:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (32): Všichni stárneme

Ani Petr to ale své matce neulehčí a udělá si z ní malou legrácku. Jakou? To se dozvíte v další epizodě Krejzových, kterou si na Primě můžete pustit netradičně ve středu 19. prosince od 20.15 hodin. Poté následuje vánočně – novoroční pauza ve vysílání vašeho oblíbeného seriálu, který se na obrazovky vrátí 15. ledna!

reklama

reklama