Měla by Danka chodit v bikinách do práce? Podle Michala rozhodně!

Že to mezi Dankou a Michalem tak trochu jiskří, toho jste si již v Krejzových určitě všimli. Michalovi je navíc jasné, že Danka jako krásná žena má šanci na svůj vzhled „uhrát“ i nejednu výhodu pro celé Rádio Best. Sledujte seriál Krejzovi již v úterý 15. ledna od 20.15 na Primě.
Danka s Pájou v rádiu
Danka s Pájou v rádiu
Produkce

reklama

Rádio Best se stále potýká s existenčními problémy, honba za penězi inzerentů zkrátka nikdy nekončí. Nyní na Danku čeká další záludný úkol. Domluvit spolupráci s inzerentem, který už rádio v minulosti několikrát odmítnul.

Michala proto napadne, že by stálo za to, kdyby se Danka oblékla o něco vyzývavěji než obvykle, protože by to mohlo potenciálního inzerenta pozitivně naladit. A v lepším úboru by rovnou mohla začít chodit i do práce…

Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (33): V bikinách do práce

Jak nakonec schůzka s inzerentem dopadne? Skutečně vyrazí Danka v minisukni, nebo si do toho od svého šéfa nenechá mluvit? Sledujte Krejzovy v úterý 15. ledna od 20.15 na Primě!

reklama

reklama