Michal Novotný alias Pája z Krejzových je prostě k sežrání

Šatník má pestřejší než herečky v hlavní roli. Michal Novotný v novém seriálu Krejzovi hraje Páju, technika z rádia, který rozhodně neskrývá svou orientaci . A to přináší na plac nejednu humornou situaci a pro Michala bezbřehou hereckou fantazii.
Pája (Michal Novotný)
Pája (Michal Novotný)
Produkce

reklama

Pestrobarevné košile, upnuté kalhoty, gesta, u kterých se rozhodně nezmýlíte, jak to ten kluk má. Michal Novotný se v krejzy komedii představí jako Pája, nejlepší kamarád nejmladší dcery Danky Krejzové (Ivana Korolová).

Michal Novotný a Ivana Korolová
Autor: Produkce Michal Novotný a Ivana Korolová

Inspirace pro Krejzovi má Michal dost

„Našel jsem spoustu inspirace vedle sebe ve své profesi. A stále odkoukávám a odpozorovávám,“ prozrazuje Michal, jak se na roli gaye připravoval, a přiznává, že mu k uchopení role rozhodně pomohly i kostýmy.

Michal Novotný jako Pája
Autor: Produkce Michal Novotný jako Pája

„Je to tím hodně podpořené, někdy až moc. Většina gayů, co znám, se takhle neoblíká.“ Michal má smysl pro humor, takže mu ani občas bizarní natáčení nedělalo problém, všechno běží jako po drátkách. Jediné, s čím bojoval, a nejen on, byla neskučená vedra.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi - Super outfit

„Občas je v ateliérech otřesné vedro, ale jakmile se pořídila klimatizace, trochu se nám ulevilo.“ Pája Petrů je nejlepší kamarád Danky, bez sebe neudělají ani krok, a na to si v žádném případě Ivana Korolová nestěžuje.

To je rodinka
Autor: Produkce To je rodinka

„Za Michala jsem hrozně šťastná. Známe se sice z divadla, ale nikdy jsme neměli šanci se poznat tolik jako na natáčení Krejzových. Hrajeme nejlepší přátele a musím říct, že jsem ráda, že jsme si i v soukromí sedli. Nedovedu si představit, že bych tohle hrála s někým, s kým si nerozumím,“ nešetří chválou herečka a prozrazuje, že ani o pauzách v natáčení Michal z role neuhne ani o kousek.

Ivana Korolová a Michal Novotný
Autor: Produkce Ivana Korolová a Michal Novotný

„Pokud hrajete takto stylizovanou postavu, je to lepší pro koncentraci a udržení se v roli. I o pauzách tak většinou zůstávám Pájou.“ Hodně zvědavý je Michal na to, až seriál uvidí diváci a jaké reakce se k jeho uším donesou. „Na druhou stranu tam nedělám nic, co bych neviděl kolem sebe. Nechci se nikoho dotknout, v divadle mám kolem sebe hodně takových kluků, mám je rád, ale když mají veselou náladu, tak se chovají, že je vám to k smíchu. Až to bude na obraze, někdo řekne, že to hraju moc, někdo, že málo. Ať si to každý přebere, já si za tím stojím,“ rázně uzavírá svůj názor Michal Novotný. 

Michal Novotný a Vanda Hybnerová
Autor: Produkce Michal Novotný a Vanda Hybnerová

Jako s Pájou se s ním můžete setkat každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama