Michal Suchánek alias Fero Čumpelík se ve čtvrtek promění v princeznu k zulíbání

Michal Suchánek se objevuje v seriálu Krejzovi jako otravný soused Fero Čumpelík, kterého se jen tak nezbavíte. Vyhodíte ho oknem, on se vrátí dveřmi. Ve čtvrtečním díle ale konečně dostane zavyučenou a postará se o to malá holčička, která ho zmaluje k nepoznání.
Usnout v přítomnosti Viki se nevyplácí
Usnout v přítomnosti Viki se nevyplácí
Produkce

reklama

Soused Čumpelík je takový poděs, vedle kterého byste rozhodně nechtěli bydlet a kdyby náhodou ano, tak rozhodně budete zamykat dveře na pět západů, jako se snaží celá Krejzovic rodina.

Krejzovi (7): Zmalovaný Suchánek
Krejzovi (7): Zmalovaný Suchánek

Dobromyslný Cikán z Krejzových

„Čumpelík se na Krejzovi nalepil, protože bydlí vedle. Je to jejich soused, ale má pocit, že je členem rodiny,“ odhaluje charakter Fera Michal Suchánek.

V Krejzových bude veselo
Autor: Produkce V Krejzových bude veselo

A jak je Ferovým zvykem, do rodiny se nacpe i násilím, ale tentokrát se to vyplatilo. Malá Viky Damová je totiž přes den k neutahání, a tak je potřeba ji zabavit, a jelikož Čumpelík má na všechno návod, nabídne se, že vnučku Krejzy pohlídá. Ta ho ale unaví tak, že usne na zahradě sladkým spánkem pod altánem, a když se vzbudí, nevěří svým očím. Jako mávnutím proutku se z něj stane pěkně ošklivá princezna v tylové sukénce.

Michal Suchánek hraje v Krejzových Cikána se zlatým srdcem Fera Čumpelíka
Autor: Produkce Michal Suchánek hraje v Krejzových Cikána se zlatým srdcem Fera Čumpelíka

„Já pro něj nemám absolutně pochopení. Je to idiot, debil a myslí si, že je mistr světa, ale co vyrobí, to pose*e. Myslím si, že jsem šikovnější než tahle postava. A to je co říct, protože já nic nedělám. Takže ani to hlídání dítěte nezvládl, aby z toho nevyšel jako pako,“ usmívá se nad dalším kouskem Čumpelíka Michal Suchánek.

Viki v akci
Autor: Produkce Viki v akci

„S tím, jak bude Michal v té scéně vypadat, neměl žádný problém. Dokonce se mu to zdálo málo, protože on je z Prima Partičky zvyklý na daleko podivnější převleky,“ prozradil PR koordinátor seriálu Krejzovi Josef Ducký a dodává, že rozhodně vyvolal na pace nejeden úsměv.

Jak nakonec hra na princeznu a rytíře dopadla a jaký odstín rtěnky si Suchánek vysloužil, uvidí diváci už ve čtvrtek večer od 20.15 na Primě v seriálu Krejzovi.

reklama

reklama