Michal Suchánek alias Fero Čumpelík se ve čtvrtek promění v princeznu k zulíbání

Michal Suchánek se objevuje v seriálu Krejzovi jako otravný soused Fero Čumpelík, kterého se jen tak nezbavíte. Vyhodíte ho oknem, on se vrátí dveřmi. Ve čtvrtečním díle ale konečně dostane zavyučenou a postará se o to malá holčička, která ho zmaluje k nepoznání.
Usnout v přítomnosti Viki se nevyplácí
Usnout v přítomnosti Viki se nevyplácí
Produkce

reklama

Soused Čumpelík je takový poděs, vedle kterého byste rozhodně nechtěli bydlet a kdyby náhodou ano, tak rozhodně budete zamykat dveře na pět západů, jako se snaží celá Krejzovic rodina.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (7): Zmalovaný Suchánek

Dobromyslný Cikán z Krejzových

„Čumpelík se na Krejzovi nalepil, protože bydlí vedle. Je to jejich soused, ale má pocit, že je členem rodiny,“ odhaluje charakter Fera Michal Suchánek.

V Krejzových bude veselo
Autor: Produkce V Krejzových bude veselo

A jak je Ferovým zvykem, do rodiny se nacpe i násilím, ale tentokrát se to vyplatilo. Malá Viky Damová je totiž přes den k neutahání, a tak je potřeba ji zabavit, a jelikož Čumpelík má na všechno návod, nabídne se, že vnučku Krejzy pohlídá. Ta ho ale unaví tak, že usne na zahradě sladkým spánkem pod altánem, a když se vzbudí, nevěří svým očím. Jako mávnutím proutku se z něj stane pěkně ošklivá princezna v tylové sukénce.

Michal Suchánek hraje v Krejzových Cikána se zlatým srdcem Fera Čumpelíka
Autor: Produkce Michal Suchánek hraje v Krejzových Cikána se zlatým srdcem Fera Čumpelíka

„Já pro něj nemám absolutně pochopení. Je to idiot, debil a myslí si, že je mistr světa, ale co vyrobí, to pose*e. Myslím si, že jsem šikovnější než tahle postava. A to je co říct, protože já nic nedělám. Takže ani to hlídání dítěte nezvládl, aby z toho nevyšel jako pako,“ usmívá se nad dalším kouskem Čumpelíka Michal Suchánek.

Viki v akci
Autor: Produkce Viki v akci

„S tím, jak bude Michal v té scéně vypadat, neměl žádný problém. Dokonce se mu to zdálo málo, protože on je z Prima Partičky zvyklý na daleko podivnější převleky,“ prozradil PR koordinátor seriálu Krejzovi Josef Ducký a dodává, že rozhodně vyvolal na pace nejeden úsměv.

Jak nakonec hra na princeznu a rytíře dopadla a jaký odstín rtěnky si Suchánek vysloužil, uvidí diváci už ve čtvrtek večer od 20.15 na Primě v seriálu Krejzovi.

reklama

reklama