Michal Suchánek alias Fero Čumpelík z Krejzových skončil na policii s pouty na rukou!

V primáckém seriálu Krejzovi ztvárňuje jednu z krejzy postav také herec Michal Suchánek. A právě tomu se stal pěkný karambol, o který se postaral samotný režisér. Michal Suchánek alias Fero Čumpelík musel na policii!
Fero Čumpelík ze seriálu Krejzovi
Fero Čumpelík ze seriálu Krejzovi
Produkce

reklama

Michal Suchánek se v seriálu Krejzovi objeví jako otravný soused Čumpelík, který má ale dobré srdce. V rámci natáčení si Michal musel vyzkoušet, jaké to je, když ho přijde zatknout policie. Mohlo to být poklidné natáčení jako každý den, kdyby ovšem režisér nechtěl, aby pouta na rukou zacvakla a rekvizitáři neztratili klíč.

Při natáčení Krejzových
Autor: Produkce Při natáčení Krejzových

Co se stalo při natáčení Krejzových?

„Když to cvaklo, všichni ztuhli, nejvíc vedoucí výpravy. Pak z něj vylezlo, že klíče mají jen k těm rekvizitářským poutům. Takže jsme si vyzkoušeli, že odemknout opravdová policejní pouta čímkoli, čím je běžně odemykají filmoví hrdinové, nejde,“ přiznává se ke svému hříchu sám režisér Libor Kodad. V tu chvíli tak začala záchrana – dostat Michala Suchánka z pout.

Jan Krejza (Václav Postránecký) a Fero Čumpelík (Michal Suchánek)
Autor: Produkce Jan Krejza (Václav Postránecký) a Fero Čumpelík (Michal Suchánek)

Jelikož rekvizitáři připravili opravdová policejní pouta, která se dají běžně koupit v army shopu, hledala se spása u policie. Herec tak s produkčním vyrazil autem na lov městské policie. „Musím říct, že Michal byl po celou dobu naprosto v klidu a spíš mu to připadalo neuvěřitelné, než že by byl naštvaný.“

Michal Suchánek (Fero Čumpelík) a Václav Postránecký (Jan Krejza)
Autor: Produkce Michal Suchánek (Fero Čumpelík) a Václav Postránecký (Jan Krejza)

Přes hodinu tak trvalo, než se herec svých okovů zbavil. „Pan režisér prostě pouta zacvakl a netušil, že k nim nikdo nemá klíč,“ komentoval herec situaci poté, co se vrátil, i v kostýmu, z policejní stanice. Mimochodem, reakce příslušníků na stanici byla profesionální a skvělá. A jakmile se Michal Suchánek dostal z pout, vrátil se na plac a pokračovalo se v natáčení Krejzových.

Seriál Krejzovi sledujte každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!