Miluje Danka vážně Honzu Roubala? Mrkněte se na seriál Krejzovi v předpremiéře!

Jestli se nemůžete dočkat úterní epizody seriálu Krejzovi, podívat se na ni můžete už teď v předstihu v iPrima Videopůjčovně. Ukáže se v ní, že si dost možná Danka a Honza Roubal nejsou úplně lhostejní…
Že by měla Danka v seriálu Krejzovi zálusk na Honzu?
Že by měla Danka v seriálu Krejzovi zálusk na Honzu?
Krejzovi

reklama

Honza Roubal je tvrdý ekonom, který do Rádia Best přišel, aby ho postavil na nohy a poté se ziskem prodal, tak jako to ostatně udělal už s řadou dalších projektů. Celé osazenstvo rádia má přitom pocit, že je Honza tak trochu robot.

Tenhle pocit donedávna sdílela i Danka, která jej dokonce proti jeho vůli vytáhla na horolezeckou stěnu. Jak se ukáže v úterní epizodě seriálu Krejzovi, Honza jí to dlouho nebude moci zapomenout. Protože je ale pořád v rádiu přes obchod nejlepší, vezme ji na obchodní setkání. A jak se ukáže, na obchodním setkání se ti dva možná sblíží… Nebo ne? Pája začíná něco tušit.

Podívejte se na sestřih z další epizody seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (99): Zamilovaná Danka

Co se vlastně na akci stane? To uvidíte v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou můžete na Primě sledovat v úterý 29. října od 20.15, nebo se na ni mrkněte již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama