Mirko Dobeš opět v Krejzových. Jak se ocitne v rádiu?

Mirko Dobeš, neúspěšný osobní kouč, a tak trochu blázen opět okoření seriál Krejzovi. Tentokrát se vrhne na kariéru v rozhlasu… Sledujte Krejzovi v úterý 15. ledna od 20.15 na Primě.
Mirko Dobeš v Krejzových
Mirko Dobeš v Krejzových
Produkce

reklama

Michal, Danka a celá rodina Krejzových byli spokojení, že se konečně zbavili Mirka Dobeše. Do rádia Best přišel coby kouč vztahů na pracovišti, a ze stejného důvodu se s ním měla tu čest seznámit také Anna Vymešová, potažmo její celá rodina. A zbavit se Mirka, to není nic jednoduchého.

Jenže cesty osudu jsou nevyzpytatelné a Mirko si opět našel cestu do radia Best. Tentokrát coby moderátor. Jeho strýc je totiž významným inzerentem rádia a svoji inzerci podmiňuje jediným – jeho synovec bude uvádět jeden z rozhlasových pořadů.

Podívejte se na video, jak se na to budou v rádiu tvářit:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (33): Moderátor Mirko

Jak to dopadne, bude Mirko stejně špatný moderátor jako je kouč? Sledujte Krejzovy v úterý 15. ledna od 20.15 na Primě a dozvíte se to.

reklama

reklama